Gratis Bayilik Şartları ve Gratis Bayilik Ücreti - Medya Budur

Matbuat Basın Derken Medya

Yaratıcı çözümler üretir; markalar için iletişim stratejileri geliştirir...

Gratis Bayilik Şartları ve Gratis Bayilik Ücreti


Türkiye’nin en büyük ve en popüler kozmetik mağaza zincirlerinden birisi olan Gratis bayilik veriyor mu ve Gratis nasıl açılır sorularını girişimcilerden duymaktayım.


Gratis bayilik şartları, Gratis bayilik bedeli 2022 ve Gratis bayilik ücreti hakkında herşeyi bu yazımızda sizlerle paylaşacağım.


Kozmetik sektörü Dünya yansa batmayacak bir alan. Bu nedenle Gratis bayilik alma şartları ciddi olarak araştırılmaktadır zira büyük bir marka altında ilerlemenin birçok avantajı olmakta.

Bu kısa ancak detaylı analizimde sizlere Gratis Franchise şartları neler ve Gratis nasıl açılır onu anlatacağım.


Gratis Nedir?


2009'da bir Sabancı iştiraki olarak kurulan Gratis'in şimdilerde 500'den fazla şubesi bulunmakta her yıl bu sayıyı artırmaktadır. İndirimler sağlayan Gratis Kart'ın ise 5 milyondan fazla müşterisi bulunmaktadır.


Gratis Bayilik Veriyor Mu?


Girişimciler, Gratis bayilik alma şartları neler diye merak etmekte ancak firma 2022 itibariyle bayilik ya da franchise üzerinden çalışmıyor. 


Firma bayilik vermese de bazı koşullara sahip kişi veya kurumlarla işbirlikleri yapabilmektedir. 


Gratis Bayilik Ücreti Nedir?


Gratis bayilik ve franchise ile yayılmadığı için herhangi bir kuruluş ücreti de söz konusu değildir. Gratis kozmetik firması, mağazaları kendi kaynakları ile açmaktadır. Girişte bahsettiğim gibi firmayla sadece işbirliği yapabilme şansınız bulunmaktadır. Bu nedenle bayilik almak için başvurmanıza gerek yoktur.


Gratis Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?


Dijital dünyada çeşitli şekillerde ve farklı başlıklarla araştırma yapanlar için bu başlıkların altını çizdiğimi belirtmek isterim. Gratis ile çalışabilmek için şirketinizin maddi gücü ve yapabilecekleriniz hakkında Gratis’i ikna etmelisiniz.


Gratis bayilik konseptleri de araştırılan yine bir başka alan ancak Gratis bayilik sistemi diye bir şey olmadığının altını çizmek gerek. Önümüzdeki yıllarda de hayata geçecek gibi görünmemektedir.


Gratis İletişim Bilgileri


Gratis müşteri hizmetleri her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


  • İletişim: 0850 210 69 00
  • Telefon: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )
  • Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL
  • Telefon: 0 850 210 69 00
  • Web Sitesi: www.gratis.com
  • E-Posta: info@gratis.com


Yazımda Gratis bayiliği nasıl alınır ve Gratis nasıl açılır konularına değinmeye çalıştım. Esasen en azından 2022 Nisan itibariyle açılamadığını ve hangi yollarla işbirliği yapılabileceğini vurgulamaya çalıştım. Bayilik alabileceğiniz bir kozmetik firması olan Watsons ile ilgili Watsons bayilik nasıl alınır adlı rehberimi kısa süre içinde sizlerle paylaşacağım.

Yorumlarınız Değerlidir