Günde En Az 300 Lira Kazanmak için 40 Eğlenceli Yol - Medya Budur

Matbuat Basın Derken Medya

Yaratıcı çözümler üretir; markalar için iletişim stratejileri geliştirir...

Günde En Az 300 Lira Kazanmak için 40 Eğlenceli Yol


Bir günde 100 tl nasıl kazanılır, günlük 250 TL nasıl kazanılır merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Paylaştığımız önerileri dikkate alarak günde 2000 TL kazanmak mümkün. İsterseniz gelin, günlük 100 TL kazandıran uygulamalar neler inceleyelim.


Günde kaç lira kazandığınızı hiç hesapladınız mı? Peki, buna 100-150 lira daha eklemek nasıl olurdu? İşte size mikro gelir konusunda fikir verecek işler…

  • Instagram'dan satış yapabilir, hizmetlerinizi pazarlayabilir, ürün inceleyebilir, eğlenceli ve komik videolar yayınlayabilirsiniz. Burada paylaşmıştım.
  • Yaşlılara bakabilir, köpek gezdirebilir, evlere temizliğe gidebilirsiniz ki ev temizliğine burun kıvırmayın. Özellikle erkekler kol gücü avantajıyla ciddi paralar kazanabiliyor.
  • Hisse senedi de bana göre devlet garantili ve güvenceli olduğundan Bitcoin ile para kazanmaya göre daha bir sempatik geliyor. Bunun da üstünü çizmeyin derim.
  • Koltuk temizliği yapan makinelerden birine sahip olursanız günde bırakın 100 TL'yi çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Bonus Öneri: Bir süre önce tıkanan giderleri açmak için şirket olarak bir firmayla anlaştık. Geldiğinde de epey sohbet etme imkanımız oldu. 

Oğullarının çok da romantik ve temiz pak bir iş olmadığından kendisiyle beraber çalışmadığını ancak bu işle epey para kazandığından bahsetti. Merak ediyorsanız belirtelim mesaisi karşılığında kendisine 600 TL verdik ve bu işi tamamlası da 1.5 saatten fazla sürmedi. 

  • Blog açıp satış ortaklığı yapabilirsiniz ki Medyabudur'da tam olarak yaptığım bu. Ortalama kazancım 1.000 TL civarında ancak web sitemde bunu destekleyen gelir kalemleri de bulunuyor. 
  • Satış ortaklığına ek olarak kaleminize güveniyorsanız ADS yani Google reklam gelirleri üzerinden de gelir elde edebilirsiniz. Medyabudur trafikli bir web sitesi olduğu için aylık kazancımız 400 TL'nin altına düşmüyor.
  • Web sitelerinizde ürün tanıtabilir, tanıtım yazısı yayınlayabilir, link çıkışı yapabilir ve ilave bir çok yolla para kazanabilirsiniz.
  • Seyyar gıda satarak da para kazanabilirsiniz, Bu ister pilav olur ister çiğköfte gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. Bağlantıda anlattım tıklamayı unutmayın.
  • Editörlük yapmak yine mikro gelir elde edebileceğiniz kanallardan biridir. Web siteleri, haber siteleri, kurumsal siteler için düzenli olarak içerik üretebilirsiniz. Bionluk ve Fiverr gibi platformları inceleyip üye olmanızı öneririm.
  • Çağrı merkezi hizmeti evde bir kaç ayırabilen veya fazlasına varım diyenler için güzel bir gelir kaynağı olabilir. Hizmet ve cevap botu olarak da - eğer yabancı dil biliyorsanız - çok daha fazlasını kazanmanız mümkün.

Benim o kadar vaktim yok ama işim gereği bilgisayar başında çok vakit geçiriyorum diyenlere ise YSENSE anket doldurma sitesini öneririm. Evet bilgi birikim olarak size çok bir şey katmıyor ancak bir kaç dakika harcayarak 1-2 dolar kazanmayı kim istemez. Merak ettiyseniz onun da linki burada.
Yorumlarınız Değerlidir