Fiverr ile Online Gelir Elde Etme Yolları - Medya Budur

Matbuat Basın Derken Medya

Yaratıcı çözümler üretir; markalar için iletişim stratejileri geliştirir...

Fiverr ile Online Gelir Elde Etme Yolları


Dijital gezginler ve iş arayanlar; bu yeni ve motive edici yazım sizler için. Bizdeki Bionluk'a benzeyen Fiverr, becerilerinizi sergilerken bir yandan da pasif gelir elde etmenin eğlenceli bir yolu. 


Bu arada Fiverr hesabımı da paylaşmak isterim bir ara göz atarsınız.


Brand name yani "marka adı bulurum" konusunda yetenekli olduğuma inandığım için bir iki makul fiyatlı ilan paylaştım ve geri dönüşler de aldım. 41 dolarlık bir bakiyeye ulaştığımda da 1 gün içinde hesabıma geldi. 

40-41 dolar bizdeki güncel kurla 600 TL. Evet çok büyük bir para değil ancak motive edici ve işlere daha bir asılmamızı sağlıyor. 


Fiverr Nedir?


Fiverr’ı çeşitli hizmet ve görevler, küçük işler sunulan çevrimiçi bir platform olarak düşünebilirsiniz. Logo yaptırmak istiyorsunuz yapanı buluyorsunuz veya siz logo yapımında ustasınız ve müşteri arıyorsunuz.


2010'da hayatımıza giren Fiverr, bizim gibi serbest çalışanların verecekleri ilanlar üzerinden dijital hizmetlerini sunmasını sağlamaktı. Siteye adımınızı attığınızda ki kesinlikle bir girip incelemenizi öneririm, aklınıza gelebilecek her tip iş ilanını görebilirsiniz. 


İster yazılımcı olun ister web geliştiricisi, temizlikçi veya hatta marangoz, Fiverr’da kendinize uygun bir şey kesinlikle olacaktır. Rakipler çok aralarından sıyrılamam diye düşünmeyin. Düşük bütçelerle teklif verirseniz bilinirliğiniz arttıkça talep edeceğiniz ücret de güncellenecektir.


Fiverr'da iş bulmak istiyorsanız bir kaç küçük adım ile ücretsiz olarak hesap açmanız, satıcı profili oluşturmanız, sosyal medya hesapları gibi güven verici unsurlara ek olarak "kimim-neciyim" alanlarını doldurmanız gerek. Buradan hesap açabilirsiniz.

Yorumlarınız Değerlidir