Kamerası En İyi Telefonların Listesi - Medya Budur

Matbuat Basın Derken Medya

Yaratıcı çözümler üretir; markalar için iletişim stratejileri geliştirir...

Kamerası En İyi Telefonların Listesi


Kamerası en iyi telefonlar listesi her yıl güncellense de ana üreticileri değişmiyor. Bilindik iPhone ve Samsung'un arasına Huawei, Honor, Xiamoi ve Oppo'da katıldı.


İlk sırada Huawei’den P40 Pro var; süper geniş açısı ve telefoto lensinin yanı sıra gece çekimiyle de dikkat çeken Honor 30 Pro Plus ikinci sırada, Oppo Find X2 Pro ise üçüncü. 


Bu arada iPhone 12'yi de dahil ettiğimiz bu listede telefonlar 9 bin TL ila 12 bin TL arasında değişiyor. Herkesten daha iyi fotoğraf çekeyim demenin de bir maliyeti var görüldüğü üzere.


Dördüncü sırada Xiaomi Mi 10 Pro bulunuyor. Yine Huawei'den Mate 30 Pro, Honor V30 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra, Xiaomi Mi Note 10 Pro, iPhone 11 Pro Max ve Samsung Galaxy Note 10+ ile ilk 10 sırayı tamamlamış oluyoruz.


Bu listeyi akıllı telefon ve dijital kameraların performanslarını düzenli olarak inceleyen Dxomark verilerinden derlediğimizi de son olarak ifade edelim.


  • Fiyat karşılaştırma sitesi - Akakçe
  • Bir başka karşılaştırma sitesi - Cimri
  • Son olarak bir de kıyaslama sitesi bırakalım - Kıyasla


Şahsen General Mobile kullanıyorum ve gayet de memnunum. Eğer telefonunu değiştirmeyi düşünenler varsa son modelleri GM 20 PRO'yu tavsiye ederim. Üstteki arkadaşlara nazaran 2021 fiyatı 2 bin TL civarında ve emin olun uzun süre sizi götürecektir.

Yorumlarınız Değerlidir