Ücretsiz ve Güvenli E-posta Hizmeti Veren Firmalar - Medya Budur

Matbuat Basın Derken Medya

Yaratıcı çözümler üretir; markalar için iletişim stratejileri geliştirir...

Ücretsiz ve Güvenli E-posta Hizmeti Veren Firmalar


Gmail ve Hotmail ilk akla gelen ücretsiz e-posta sağlayıcıları. Şahsen gerek CV'lerde gerek sosyal hayatta Hotmail ile iletişim kurulduğunda veya bir yerlerde karşıma çıktığında o kişi veya kurumdan buz gibi soğuyorum. İletişim önceliğiniz bence Gmail olmalı. Kişisel görüşümdür lütfen olumsuz değerlendirmeyin. Devam edelim;

Özetle spam'lerle dolu mesaj kutularından sıyrılabilmek adına sıfırdan fresh bir e-posta adresi almak isteyebilirsiniz, alternatifleri değerlendirmek isteyebilirsiniz yazımız size hitap ediyor.Google üzerinden Gmail, Rusların Yandex'i ve Microsft Outlook üzerinden ücretsiz e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Her birini tek tek inceleyin ve müsaitlik durumunu sorgulayın. Yakınlarınızla iletişim ve sosyal medya hesaplarınız için birini, iş dünyası ve abonelikli servisler için bir başka mail sağlayıcıyı kullanabilirsiniz. "Çok hesapla uğraşamam tek olsun yeter.." da diyebilirsiniz elbette. Ya başkası aldıysa?

Mail.com web sitesi üzerinden isimsoyad@mail.com ve isimsoya@email.com e-posta adresleri alabilirsiniz ki bizce gayet havalı. Keza Yahoo ve AOL üzerinden de ücretsiz e-posta hesapları oluşturabilirsiniz. Bir de Zoho var. Belki ilginizi çekebilir.

Bana sorarsanız tüm alternatifleri tüm siteleri tek tek inceleyin ve alın müsait hesapları kenarda dursun. İlerde bir gün ihtiyacınız olabilir. Umarım yardımcı olabildim ve umarım yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlarınız Değerlidir